Konstruktér/ka

Náplň práce

  • spolupráce na plánu vývoje
  • vytváření konstrukce zdravotnických výrobků a zařízení
  • optimalizace stávajících konstrukčních řešení výrobní produkce
  • podílení se na vývoji nových výrobků
  • řešení atypických konstrukčních zadání
  • spolupráce s oddělením technologie a podílení se na tvorbě výrobních postupů
  • zpracování a vedení samostatných projektů

Požadujeme

  • min. ÚSO vzdělání se zaměřením na strojírenství (technický obor)
  • znalost 3Dprogramů (INVERTOR atd.)
  • samostatnost, rozhodnost, logické myšlení
  • aktivní přístup k plnění úkolů a vlastní iniciativu
  • Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:
  • znalost IS Helios

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru
  • profesionálně vybavené oddělení konstrukce a technologie
  • možnost seberealizace a podílení se na dynamickém růstu oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týmového ducha a podporu kolegů
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené

Místo výkonu práce

  • Meziměstí

Nástup

  • Dle dohody